Picture of ER-GÜN Madencilik
ER-GÜN Madencilik

ER-GÜN Madencilik, kurulduğu ilk yıldan başlayarak AR-GE çalışmalarına büyük önem vermiş, altyapı hizmetleriyle de Büyükkızıldağ Krom İşletmesine katkı yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Maden sahasına Kayseri ve Civarı Elektrik AŞ ile anlaşarak yüksek maliyetine rağmen elektrik hattı getirip, ticari değeri olmayan düşük tenörlü cevherler için konsantre tesisi kurmuştur. 2008 yılının temmuz ayında, halen üretime devam eden ve şirketimizin göz bebeği olan TEMİR MADEN OCAĞI’nı faaliyete geçirmiştir. 42 ve üstü tenörlü parça maden üretimi yapılan ocak, yıllık 40,000 tonluk kapasiteye sahiptir. Şirketimiz, TEKÇAM adı verilen mevki başta olmak üzere çeşitli yerlerde modern araç ve ekipmanları ile sondaj faaliyetlerine devam etmektedir. 2009 yılında Kayseri Sanayi Odası’ndan Kapasite Raporu ve Sanayi Sicil Belgesi alan şirketimiz, Maden Kanunu ile İş Kanunu’nun getirdiği bütün yükümlülüklerini titizlikle yerıne getirmektedir. Yıllık yaklaşık 50,000 Ton 44-46 CrO3 parça cevher, 10,000 Ton konsantre krom cevheri üreten şirketimiz, madencilik sektörünün Türkiyemiz için önemini iyi bilmektedir.

Picture of CNT Endüstriyel Ürünler
CNT Endüstriyel Ürünler

CNT Endüstriyel Ürünler; sızdırmazlık elemanları sektöründe, 20 yıllık deneyime sahip bir ekiple 2011 yazında, müşterilerine güçlü ve farklı bir hizmet anlayışı getirmek üzere kuruldu.  Bünyemizdeki üretim teknolojimiz sayesinde, her türlü kauçuk ve plastik malzemeden çok kısa sürede ve yüksek kalitede sızdırmazlık elemanları üretimi yapabilmekte, ayrıca yurt içi ve yurt dışından aldığımız yetkili temsilciliklerle sektörün mevcut ve doğabilecek bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz. Bu sunduğumuz hizmetlere ilaveten, müşterilerimize sızdırmazlık elemanları eğitimi vererek, onların işletme içi verimliliklerini artırmalarına yardımcı olmaktayız. Faaliyetlerinde kaliteden ödün vermeyen, tecrübeli ve çözüm odaklı personeli ile problemlerinize hisli ve kesin çözümler sunan firmamız, tüm faaliyetlerinde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine uygunluğunu koruyarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ve bu şekilde çalışmalarını sürdürerek yükselmeyi kendine ilke edinmiştir.

Picture of Uzunoğlu Petrol Ürünleri

+90 (462) 871 26 75

Uzunoğlu Petrol Ürünleri

Uzunoğlu Petrol Ürünleri Nakliyat İnşaat Tic. Ltd. Şti. olarak Trabzon Beşikdüzü’nde faaliyet gösteren şirketimiz müşterilerimize kalitesi kabul görmüş standardizasyonunu sağlamış ürünlerimizle; akaryakıt sektöründe yenilikçi ve güvenilir yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Picture of Ahmet Gün İnşaat

+90 (352) 621 69 57

Ahmet Gün İnşaat

Trabzon’da 1992 yılından beri inşaat projeleri geliştiren şirket, aynı zamanda inşaat malzemeleri satışı yapmaktadır.

Picture of Gümüşzon Madencilik
Gümüşzon Madencilik

Gümüşhane ve Trabzon bölgesinde Çinko ve Mermer Madenciliği yapmaktadır.